PRIJAVI SE
in sodeluj na forumu, komentiraj, ocenjuj... Registriraš se v samo 10ih sekudah!
Bitcoin Slovenija

Bitcoin vse do 250.000$?

Bitcoin :: 27.04.2018 ob 19:55
Kaj pravite, se bo ta napoved uresničila? Meni je v bistvu vseeno, ker bi že pri kakšnih 100.000$ vse prodal
anony123 :: 17.05.2018 ob 10:23
2 tedna pred padcem kriptovalut sem napisal na sloforum ljudem naj dajo denar ven pa so na koncu zbrisal moj komentar haha.no ja kokr sm biu proti kripto, zdej vidm neki novga. ceprav sm se pogovarju s parimi najvecjimi slovenskimi vlagatelji so vsi rekli da je s kriptovalutami konec. ampak se ne strinjam, je veliko veliko sans da kriptovalute sploh se niso narastle tako kot treba.v naslednjem letu/max dveh ko bo bitcoin padel na 2k vam svetujem, da ga kupite. v tem cajtu se bo pa dalo zasluziti na drugih stvareh. bodite pa pozorni na svoj denar, ker se nam obetajo velike spremembe (recesija itd..), da ne boste na koncu brez denarja za vlaganje v kripto.
predvidevam pa ce se bo zgodilo to kar mislim v naslednjih 3letih lahko bitcoin naraste v 15letih na ogromne stevilke..(malo vecje kot 100k hh). tako ce imate kaj denarja lahko postanete miljonar ce boste pravilno ravnali, pa ne samo s kripovalutami.marsikje se bo dalo se bolje zasluziti samo ne delnice!